امروز smok g priv 2 luxe را بررسي خواهم کرد. بدن اين مود از آلياژ روي با کيفيت بالا ساخته شده است. به طوري که آن را سخت، اما نور را. با صفحه نمايش 2 اينچي صفحه نمايش لمسي از 200 PPI، به راحتي حرکت مي کند. در نسخه لوکس، برخي از مدارهاي اصلي را از بالاي ماژول به پايين منتقل کردند. اين تغيير جزئي، اين احتمال را کاهش مي دهد که لوکس به عنوان مدل هاي قبلي، بيش از حد گرم شود.


smok vape براي مد و طراحي مدرن شناخته شده است. جلوي جعبه سياه داراي عکس Cool SMOK g-priv 2 Luxe Edition Mod است. در پشت ظرف، شما مي توانيد صحت و مشخصات معمول را بدست آوريد. مد خود را در رنگ هاي مختلف، از جمله آبي، طلايي، کروم، رنگين کمان، مژه و ابرو و سياه و سفيد مات مي آيد.


buy smok g priv 2 luxe

منحني هاي لوکس منحصر به فرد طراحي شده به صورت ارگونوميک به راحتي در دست برگزار مي شود. نه تنها g-priv 2 خوب است، بلکه داراي قدرت جدي 1 تا 230 وات است. همچنين مي تواند تمام عناصر گرمايش استاندارد، از جمله نيکل، تيتانيوم و فولاد ضد زنگ را اداره کند.


smok priv v8 kit يک مجموعه جديد در سطح ابتدايي از توليد کننده شناخته شده SMOK است. براي کاربراني که اخيرا به استفاده از PRIV V8 تغيير کرده اند، منوها يا صفحه نمايش هاي ارعاب کننده اي وجود ندارد که سعي در نگه داشتن آن را داشته باشند.


buy smok priv v8 kit

همراه با TFV8 کودک جانور، مجموعه اجازه مي دهد تا شما را به فورا لذت بردن از vaping. بنابراين، بياييد نگاهي دقيق به آنچه که مي توانيم ارائه دهيم. PRIV V8 بسيار فشرده است، اما به نظر مي رسد خوب است و مهمتر از همه، جذاب است. ارگونوميک، احساس خوبي دارد و به نظر مي رسد با دوام، اما به اندازه کافي سبک باشد تا براي همه کاربران راحت باشد. اين يک ساختار آلياژي روي و يک طرح رنگ آميزي رنگ آنودايز دو رنگ است. يک رنگ کمي براق است و ديگري في است. اين خيلي خوشحالي است.


اگر طرفدار ابر هستيد و مي خواهيد يک دستگاه گسسته را با خود حمل کنيد، Smok G-PRIV 2 Kit Luxe Edition و SMOK PRIV V8 براي شما مناسب است. خريد اينجا


: vapesourcing بهترين cheap vape online آنلاين.


>>شما همچنين ممکن است دوست داشته باشيد


https://vapesourcing.com/smok-mag-grip-kit.html


>>بيشتر بخوانيد


Vapesourcing ارزان Vapes ارزان قيمت کمتر از 30 دلار است


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درب آکاردئونی خیبر فوايد کتابخواني گروه آموزشی گرافیک شهرستان سلماس نبض عشق آموزش ابتدایی seo/ تبليغات گوگل Ali تجهیزات شبکه