محصولات Geekvape kit هميشه بسيار مشهور و محبوب هستند، بنابراين امروز ما دو کيت خود را مشاهده کنيد - Geekvape LUCID Kit و GeekVape Flint MTL Kit.


>> Geokvape LUCID Kit 80W با مخزن شبکه LUMI


هنگامي که شما اولين گشت و گذار geek vape lucid را مشاهده کرديد، ممکن است تصور کنيد اين دستگاه مبتدي است. شايد اين طراحي دو تکه در رنگ نارنجي و خاکستري باشد، يا اندازه کوچکي دارد و احساس مي کند. اما هرچه به نظر ميرسد، GeekVape داراي يک ماژول 80 وات با قدرت بسيار زيادي است که تنها با يک باتري 18650 کار ميکند. بياييد سوار شويم


buy geekvape lucid

شاسي Lucid از مواد آلياژ روي با دوام و سبک وزن، با وجود استفاده از دو رنگ، طرح هاي رنگي متضاد و اندازه هاي کوچک قاب ساخته شده است. اين به اعتماد به نفس، احساس سنگين در کف دست مي دهد، اما هنوز هم به اندازه کافي سبک است که به راحتي در جيب جا مي گيرد بدون اينکه نگران باشد. شايد جالب ترين جنبه ي مجموعه GeekVape Lucid مجموعه اي از مخزن / نبولايزر در جعبه است - محصول يکبار مصرف با نام Lumi.


 


>> GeekVape Flint MTL Kit 950mAh با مخزن Flint


احياء اتميزاسيون دهان به ريه (MTL) به طور رسمي در نوسان کامل راه اندازي شد. اين مد نيست اين يک روند نيست. اين صنعت در حال چرخش است، بازگشت از "کمپين ها" و قرار دادن آنها در مقابل تعطيلات که محصولات خود را به آنها تعلق دارد. شايد اين دليل دليلي براي نام کيت شروع کننده geekvape flint for sale جديد GeekVape است.


ليزر Flint که به عنوان "مجموعه نهايي vape pen" شناخته شده است، تمرکز خود را بر استفاده از salin nic و MTL vaping مي کند. قطر دستگاه 22mm قطر دستگاه طراحي ساده است، مجهز به يک باتري يکپارچه 950mAh و يک دکمه واحد براي کنترل سه خروجي مختلف ولتاژ.


geekvape flint

نام بازي با استفاده از مجموعه GeekVape Flint ساده و قابل حمل است. دستگاه کوچک 94 ميليمتر است، به يک مخزن آب متصل شده است و داراي يک پالت بسيار محرمانه است، به اين معني که براي خنک کاري مناسب است که نامرئي و غيرقابل مشاهده است.


علاوه بر اين، با کويل هاي طولاني مدت و عطر و طعم هاي ناهموار، از بين رفتن عمر باتري متوسط ??و ظرفيت کمي اندک است. به طور کلي، Flint ممکن است مورد MTL مورد علاقه ما نيست، اما اين يک مطالعه موردي قدرتمند براي افرادي است که به دنبال چيزي مهم تر از غلاف يکبار مصرف هستند.


>> محصولات vaping بيشتري را انتخاب کنيد vapesourcing vape online best را انتخاب کنيد.


>>محصولات مرتبط


https://vapesourcing.com/smok-trinity-alpha-kit.html


>>بيشتر بخوانيد


Advken OWL زير اهم مخزن VS SMOK TFV12 پرنس بهترين تانک زير اهم


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Hole سال خبر youmovies زیباببینیم و زیبا بیندیشیم Andrew JALIL متولدین ماه های مختلف سال دانستني همه چی موجوده April Mohamed